Trimble European BIM Forum 2016

Nadal istnieje możliwość rejestracji i wzięcia udziału w tym ważnym dla branży budowlanej wydarzeniu, które odbędzie się w dniach 22 i 23 września w Warszawie.


Image6Tekla Global BIM Awards 2016

Trwa finał konkursu Tekla Global BIM Awards 2016. Poznaj ponad 60 najlepszych projektów z całego świata i zagłosuj na swój ulubiony.
Szczególnej uwadze polecamy projekty polskich firm.

Aby poznać szczegóły zwycięskich projektów i zagłosować wystarczy kliknąć poniższy baner. Głosowanie trwa do 7 września.

Image5
.........................................................................................................................Construsoft Sp. z o. o. jest jedynym w Polsce oficjalnym partnerem korporacji Trimble, właściciela oprogramowania BIM - Tekla Structures oraz Tekla BIMsight. Construsoft zapewnia szkolenia i wsparcie techniczne dla Tekla Structures. Zajmuje się także rozwojem programu i jego lokalizacją dla rynku polskiego, zapewniając optymalne rozwiązania dla wszystkich etapów procesu powstawania budynku.
Construsoft jest także resellerem oprogramowania nowej generacji: IDEA StatiCa przeznaczonego do obliczania i analizy konstrukcji.

Tekla Structures 3D BIM


Zapraszamy do polubienia naszej strony
Image1

Najnowsze informacje


Więcej nowości »
Slide right